Okresní přebor ve stolním tenise 2015            
22.11.2015 – Králův Dvůr            
                   
  dvouhra mladší žáci            
                   
Skupina 1                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí  
1 Hnízdil Tomáš, Záluží   3:0 3:0 3:0 3 9:0 1.  
2 Sklenář Jakub, Hudlice 0:3   3:0 3:0 2 6:3 2.  
3 Hořejší Karel, Karlštejn 0:3 0:3   0:3 0 0:9 4.  
4 Křemen Josef, Žebrák 0:3 0:3 3:0   1 3:6 3.  
                   
Skupina 2                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí  
1 Šlosar Vojtěch, Žebrák   3:1 3:0 3:0 3 9:1 1.  
2 Polomík Albert, Karlštejn 1:3   3:0 3:1 2 7:4 2.  
3 Hořejší Karolína, Karlštejn 0:3 0:3   2:3 0 2:9 4.  
4 Med Václav, Hudlice 0:3 1:3 3:2   1 4:8 3.  
                   
Skupina 3                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 5 Body Skóre Pořadí
1 Šmíd Tomáš, Olešná   3:2 3:0 3:0 3:0 4 12:2 1.
2 Junek Jan, Králův Dvůr 2:3   3:0 3:0 3:1 3 11:4 2.
3 Kyml Lukáš, Karštejn 0:3 0:3   3:0 3:1 2 6:7 3.
4 Sviták Lukáš, Olešná 0:3 0:3 0:3   3:1 1 3:10 4.
5 Lulák Matěj, Hudlice 0:3 1:3 1:3 1:3   0 3:12 5.
                   
Skupina 4                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 5 Body Skóre Pořadí
1 Rydrych Jan, Olešná   3:0 3:0 3:0 0:3 3 9:3 2.
2 Prokop Vít, Zdice 0:3   2:3 3:2 0:3 1 5:11 4.
3 Cůbr Martin, Karlštejn 0:3 3:2   3:1 0:3 2 6:9 3.
4 Štochl Karel, Chaloupky 0:3 2:3 1:3   0:3 0 3:12 5.
5 Hucek Filip, Králův Dvůr 3:0 3:0 3:0 3:0   4 12:0 1.
                   
                   
Hnízdil Tomáš                  
  Hnízdil Tomáš                
Junek Jan                  
Polomnik Albert   Hucek Filip            
  Hucek Filip                
Hucek Filip                  
        Hucek Filip      
Šmíd Tomáš                  
  Šmíd Tomáš                
Sklenář Jakub   Šlosar Vojěch            
Rydrych Jan                  
  Šlosar Vojtěch                
Šlosar Vojtěch                  
                   
  Finální pořadí dvouhra ml.žáci                
                   
  1. Hucek Filip                
  2. Šlosar Vojtěch                
  3. Šmíd Tomáš                
  3. Hnízdil Tomáš                
                   
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mladších žáků se pro rok 2015 stal Hucek Filip        
                   
  dvouhra starší žáci                
                   
Skupina 1                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí  
1 Herman Miloš, Olešná   1:3 3:1 3:0 2 7:4 2.  
2 Kratochvíl, Olešná 3:1   2:3 3:0 2 8:4 1.  
3 Jelšina Lukáš, Zdice 1:3 3:2   3:0 2 7:5 3.  
4 Vaculík Jindřich, Hudlice 0:3 0:3 0:3   0:9 0:9 4.  
                   
Skupina 2                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Skóre Pořadí    
1 Jirkovský Antonín, Lochovice   3:1 3:2 2   1    
2 Urbánek Jonáš, Olešná 1:3   0:3 0   3    
3 Kuksa Max, Olešná 2:3 3:0   1   2    
                   
                   
Kratochvíl Matěj                  
  Kuksa Max                
Kuksa Max                  
Herman Miloš   Jirkovský Antonín        
  Jirkovský Antonín                
Jirkovský Antonín                  
                   
  Finální pořadí dvouhra st.žáci                
                   
  1. Jirkovský Antonín                
  2. Kuksa Maxmilián                
  3. Herman Miloš                
  3. Kratochvíl Matěj                
                   
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře starších žáků se pro rok 2015 stal Jirkovský Antonín      
                   
  dorost                
                   
Skupina 1                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí  
1 Novák Michal, Chaloupky   3:0 3:0 3:0 3   1  
2 Rada Jonáš, Králův Dvůr 0:3   3:1 2:3 1   3  
3 Johan Hynek, Zdice 0:3 1:3   2:3 0   4  
4 Spousta Martin, Zdice 0:3 3:2 3:2   2   2  
                   
Skupina 2                  
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Skóre Pořadí    
1 Vrecion Jiří, Králův Dvůr   3:0 3:1 2:3   1    
2 Vildman David, Chaloupky 0:3   0:3 0   3    
3 Prokop Jan 1:3 3:0   1   2    
                   
                   
Novák Michal                  
  Novák Michal                
Prokop Jan                  
Spousta Martin   Novák Michal          
  Vrecion Jiří                
Vrecion Jiří                  
                   
  Finální pořadí dvouhra dorostenci                
                   
  1. Novák Michal                
  2. Vrecion Jiří                
  3. Prokop Jan                
  3. Spousta Martin                
                   
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře dorostu se pro rok 2015 stal Novák Michal      
                   
                   
                   
  Čtyřhra ml.žáci              
                   
Hnízdil – Junek                  
  Hnízdil – Junek                
Šmíd – Rydrych                  
Sklenář – Med   Hnízdil – Junek            
  Polomník – Cůbr                
Polomnik - Cůbr                  
        Hnízdil – Junek      
Kyml – Hořejší                  
  Kyml – Hořejší                
Křemen – Lulák   Štochl – Sviták            
Štochl – Sviták                  
  Štochl – Sviták                
Prokop – Hořejší                  
                   
                   
  čtyřhra starší žáci                
                   
                   
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Skóre Pořadí    
1 Kuksa – Herman   3:1 3:2 2 6:3 1    
2 Urbánek – Kratochvíl 1:3   3:1 1 4:4 2    
3 Jirkovský – Šlosar 2:3 1:3   0 3:6 3    
                   
                   
  čtyřhra dorost                
                   
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Skóre Pořadí  
1 Prokop – Johan   3:1 2:3 1:3 1 6:7 2  
2 Spousta – Jelšina 1:3   3:2 0:3 1 4:8 3  
3 Hucek – Rada 3:2 2:3   0:3 1 5:8 3  
4 Novák – Vrecion 3:1 3:0 3:0   3 9:1 1  
                   
                   
  Finální pořadí čtyčhra ml.žáci                
                   
  1. Hnízdil – Junek                
  2. Štochl – Sviták                
  3. Kyml – Hořejší Karolína                
  3. Polomník – Cůbr                
                   
                   
  Finální pořadí čtyčhra st.žáci                
                   
  1. Kuksa – Herman                
  2. Urbánek – Kratochvíl                
  3. Jirkovský – Šlosar                
                   
  Finální pořadí čtyčhra dorost                
                   
  1. Novák – Vrecion                
  2. Prokop – Johan                
  3. Spousta – Jelšina                
  3. Hucek – Rada