Okresní přebor ve stolním tenise 2014        
22. - 23. 11. 2014 - Hudlice        
                     
Dvouhra muži                  
Počet přihlášených : 29                
Hrací systém: 8 skupin po 3 nebo 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),  
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.            
                     
Skupina 1                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Tůma Pavel (S. Králův Dvůr)   3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Bláha Hynek (Sl. Lochovice) 2 - 3   3 - 2 3 – 0 2. 2.  
3 Sedláček Petr (S. Hořovice) 0 - 3 2 – 3   3 - 2 1. 3.  
4 Vais Vladimír (Broumy) 0 - 3 0 - 3 2 - 3   0 4.  
                     
Skupina 2                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Landa Miloslav (S. Hudlice)   3 - 0 3 – 0 3 – 2 3 1.  
2 Zíma Radek (S. Žebrák) 0 - 3   1 – 3 1 - 3 0 4.  
3 Müller Jiří (Broumy) 0 - 3 3 – 1   1 - 3 1 3.  
4 Prokop Břetislav (Zdice) 2 - 3 3 - 1 3 – 1   2 2.  
                     
Skupina 3                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Rujder David (S. Králův Dvůr)   3 – 1 3 – 1 3 - 0 3 1.  
2 Novák Stanislav (S. Hořovice) 1 - 3   3 – 1 1 – 3 1 3.  
3 Kureš Milan (Sl. Lochovice) 1 - 3 1 - 3   1 - 3 0 4.  
4 Roziňák Jan st. (TJ Srbsko) 0 - 3 3 – 1 3 – 1   2 2.  
                     
Skupina 4                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí    
1 Kovanda Milan (S. Nižbor)   3 - 0 3 - 0 2 1.    
2 Kraus František (S. K. Dvůr) 0 - 3   3 - 0 1 2.    
3 Bartůněk David (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3   0 3.    
                     
Skupina 5                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Stehlík Jan ml. (S. Hudlice)   3 – 0 3 - 0 3 – 1 3 1.  
2 Nový Jiří (S. Králův Dvůr) 0 - 3   3 – 1 3 – 2 2 2.  
3 Koros Zdeněk st. (S.Hořovice) 0 - 3 1 - 3   2 - 3 0 4.  
4 Sarvaš Vilém (S. Hudlice) 1 - 3 2 - 3 3 – 2   1 3.  
                     
Skupina 6                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí    
1 Křikava Richard (S. Králův Dvůr)   2 - 3 3 - 0 1 2.    
2 Zitta Přemysl (Sl. Lochovice) 3 - 2   3 - 1 2 1.    
3 Foltýn David (TJ Záluží) 0 - 3 1 - 3   0 3.    
                     
Skupina 7                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Novák Michal (S. Hořovice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Vaculík Stanislav ml. (S. Hudlice) 0 - 3   2 – 3 3 - 0 1 2.  
3 Procházka Roman (TJ Záluží) 0 - 3 3 – 2   0 - 3 1 4.  
4 Vaculík Zdeněk (S. K.Dvůr) 0 - 3 0 - 3 3 - 0   1 3.  
                     
Skupina 8                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí    
1 Čepelák Vlad. st. (S. Hořovice)   3 – 2 3 - 0 2 1.    
2 Břížďala Miroslav (S. Králův Dvůr) 2 - 3   3 - 1 1 2.    
3 Bělohlávek Jiří (TJ Záluží) 1 - 3 0 - 3   0 3.    
                     
                     
Tůma Pavel                  
    Tůma Pavel              
Břížďala Miroslav 3 – 0              
        Tůma Pavel          
Novák Michal     3 – 0          
    Novák Michal              
Prokop Břetislav 3 – 1              
            Tůma Pavel      
Roziňák Jan st.         3 – 0      
    Stehlík Jan ml.              
Stehlík Jan ml. 3 – 0              
        Kovanda Milan          
Křikava Richard     3 – 0          
    Kovanda Milan              
Kovanda Milan 3 – 0              
                Tůma Pavel  
Rujder David             3 – 1  
    Rujder David              
Čepelák Vlad. st.                
        Rujder David          
Zitta Přemysl     3 – 0          
    Zitta Přemysl              
Nový Jiří 3 – 0              
            Landa Miloslav      
Kraus František         3 – 1      
    Kraus František              
Vaculík Stanislav ml. 3 – 0              
        Landa Miloslav          
Bláha Hynek     3 – 2          
    Landa Miloslav              
Landa Miloslav 3 – 0              
                     
                     
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mužů se pro rok 2014 stal Pavel Tůma.      
                     
                     
Čtyřhra muži                  
Počet přihlášených : 13 dvojic                
Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).              
                     
                     
Kovanda - Rujder                  
    Kovanda – Rujder              
- - -                
        Kovanda – Rujder          
Křikava - Břížďala     3 – 0          
    Křikava – Břížďala              
Čepelák – Kraus 3 – 1              
            Kovanda – Rujder      
Müller - Prokop         3 – 2      
    Zitta – Nový              
Zitta – Nový 3 – 0              
        Novák – Novák          
Bartůněk – Sarvaš                
    Novák – Novák              
Novák - Novák 3 – 0              
                Kovanda – Rujder  
Stehlík - Vaculík S.             3 – 1  
    Stehlík - Vaculík S.              
- - -                
        Stehlík - Vaculík S.          
Koros – Bělohlávek     3 – 1          
    Koros – Bělohlávek              
Vais – Zíma 3 – 1              
            Landa – Hrkal      
Kureš – Bláha                
    Procházka – Foltýn              
Procházka – Foltýn 3 – 1              
        Landa – Hrkal          
      3 – 0          
    Landa – Hrkal              
Landa - Hrkal                
                     
                     
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mužů se pro rok 2014 stali Milan Kovanda a David Rujder.  
                     
                     
Dvouhra dorostenci                  
Počet přihlášených : 7                  
Hrací systém: 2 skupiny po 3 a 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),  
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.            
                     
Skupina 1                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Novák Michal (S. Hořovice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Landová Dominika (S. Hudlice) 0 - 3   0 – 3 3 - 0 1 3.  
3 Sarvaš Vilém (S. Hudlice) 0 - 3 3 – 0   3 – 0 2 2.  
4 Sedláček Miroslav (S. Hořovice) 0 - 3 0 - 3 0 – 3   0 4.  
                     
Skupina 2                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí    
1 Vaculík Stanislav ml. (S. Hudlice)   3 - 0 1 – 3 2 2.    
2 Janeček Tomáš (Sl. Lochovice) 0 - 3   0 - 3 0 3.    
3 Sedláček Petr (S. Hořovice) 3 – 1 3 - 0   1 1.    
                     
                     
                     
Novák Michal                  
                   
                   
    Novák Michal              
  3 – 2              
                     
Vaculík Stanislav                  
        Novák Michal        
Sarvaš Vilém     3 - 0        
                     
                   
    Sarvaš Vilém              
  3 – 2              
                   
Sedláček Petr                
                     
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře dorostenců se pro rok 2014 stal Michal Novák.    
                     
                     
Čtyřhra dorostenci                  
Počet přihlášených : 3 dvojice                
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým              
                     
P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí    
1 Sedláček P. – Novák M.   3 - 0 3 – 0 2 1.    
2 Sedláček M. – Janeček T. 0 - 3   1 - 3 0 3.    
3 Vaculík S. - Sarvaš V. 0 – 3 3 – 1   1 2.    
                     
                     
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře dorostenců se pro rok 2014 stali Petr Sedláček a Michal Novák.  
                     
                     
Dvouhra starší žáci                  
Počet přihlášených : 9                  
Hrací systém: 2 skupiny po 4 a 5 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),  
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.            
                     
Skupina 1                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Fischer Lukáš (TJ Olešná)   3 - 0 3 – 1 3 – 0 3 1.  
2 Jelšina Lukáš (L. Zdice) 0 - 3   2 - 3 3 – 2 1 3.  
3 Spousta Martin (L. Zdice) 1 – 3 3 – 2   3 – 0 2 2.  
4 Altman Petr (S. K. Dvůr) 0 - 3 2 – 3 0 - 3   0 4.  
                     
Skupina 2                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 5 Body Pořadí
1 Kračmer Matěj (S. K. Dvůr)   3 – 1 3 – 1 3 - 0 3 – 0 4 1.
2 Rada Jonáš (S. K. Dvůr) 1 - 3   2 – 3 0 – 3 3 – 0 1 3.
3 Preis Tomáš (L. Zdice) 1 - 3 3 – 2   3 – 0 3 – 0 3 2.
4 Prokop Jan (L. Zdice) 0 – 3 3 – 0 0 – 3   3 – 0 2 4.
5 Vaněk Antonín (S. K. Dvůr) 0 - 3 0 - 3 0 – 3 0 – 3   0 5.
                     
                     
Fischer Lukáš                  
                   
                   
    Fischer Lukáš              
  3 – 1              
                     
Preis Tomáš                  
        Kračmer Matěj        
Spousta Martin     3 - 0        
                     
                   
    Kračmer Matěj              
  3 – 1              
                   
Kračmer Matěj                
                     
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře starších žáků se pro rok 2014 stal Matěj Kračmer.    
                     
                     
Čtyřhra starší žáci                  
Počet přihlášených : 3 dvojice                
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým              
                     
P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí    
1 Preis – Prokop   3 – 1 2 - 3 1 2.    
2 Spousta – Jelšina 1 - 3   2 - 3 0 3.    
3 Kračmer – Altman 3 - 2 3 – 2   2 1.    
                     
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře starších žáků se pro rok 2014 stali Matěj Kračmer a Petr Altman.  
                     
                     
Dvouhra mladší žáci                  
Počet přihlášených : 13                  
Hrací systém: 3 skupiny po 4 a 5 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),  
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.            
                     
Skupina 1                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Herman Miloš (TJ Olešná)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Šolc Matěj (S. K. Dvůr) 0 - 3   3 – 0 3 - 0 2 2.  
3 Sklenář Jakub (S. Hudlice) 0 - 3 0 – 3   0 - 3 0 4.  
4 Zítek Patrik (Sl. Lochovice) 0 - 3 0 - 3 3 - 0   1 3.  
                     
Skupina 2                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Kuksa Maxmilián (TJ Olešná)   3 – 2 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Hucek Filip (S. K. Dvůr) 2 - 3   3 – 0 3 - 0 2 2.  
3 Landová Nikola (S. Hudlice) 0 - 3 0 – 3   0 - 3 0 4.  
4 Kubíček Štěpán (S. Hořovice) 0 - 3 0 - 3 3 - 0   1 3.  
                     
Skupina 3                    
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 5 Body Pořadí
1 Jirkovský Antonín (Sl. Lochovice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 – 0 4 1.
2 Kratochvíl Matěj (S. Hořovice) 0 - 3   3 – 0 3 - 0 3 – 0 3 2.
3 Lulák Matěj (S. Hudlice) 0 - 3 0 – 3   0 - 3 1 – 3 0 5.
4 Podzemský Jan (S. K. Dvůr) 0 – 3 0 – 3 3 – 0   3 – 0 2 3.
5 Med Václav (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3 3 – 1 0 – 3   1 4.
                     
                     
                     
Herman Miloš                  
    Herman Miloš              
------                
        Herman Miloš          
Hucek Filip     3 - 0          
    Hucek Filip              
Kratochvíl Matěj 3 – 0              
            Kuksa Maxmilián      
Jirkovský Antonín         3 – 2      
    Jirkovský Antonín              
Šolc Matěj 3 – 0              
        Kuksa Maxmilián          
------     3 – 1          
    Kuksa Maxmilián              
Kuksa Maxmilián                
                     
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mladších žáků se pro rok 2014 stal Maxmilián Kuksa.    
                     
                     
Čtyřhra mladší žáci                  
Počet přihlášených : 4 dvojice                
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým              
                     
P. č. Jméno 1 2 3 4 Body Pořadí  
1 Herman – Kuksa   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.  
2 Jirkovský – Zítek 0 -3   3 – 1 2 - 3 1 2.  
3 Kratochvíl – Kubíček 0 - 3 1 - 3   3 – 2 1 4.  
4 Hucek – Podzemský 0 - 3 3 - 2 2 – 3   1 3.  
                     
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mladších žáků se pro rok 2014 stali Maxmilián Kuksa a Miloš Herman.