Okresní přebor ve stolním tenise 2012





24. - 25. 11. 2012 - Hudlice

















Dvouhra muži








Počet přihlášených : 28







Hrací systém: 7 skupin po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.
















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Tůma Pavel (S. Králův Dvůr)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Čepelák Vlad. ml. (S. Hořovice) 0 - 3
2 - 3 3 - 1 1 3.
3 Lev Daniel (S. Hudlice) 0 - 3 3 - 2
3 - 2 2 2.
4 Zíma Radek (S. Žebrák) 0 - 3 1 - 3 2 - 3
0 4.











Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Dřevěný Petr (S. Hudlice)
3 - 0 3 - 1 3 - 0 3 1.
2 Novák Stanislav (S. Hořovice) 0 - 3
3 - 0 1 - 3 1 3.
3 Zelenka Marek (S. Hudlice) 1 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Kraus František (L. Zdice) 0 - 3 3 - 1 3 - 0
2 2.











Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Drož Jan (S. Hudlice)
3 - 0 3 - 2 3 - 0 3 1.
2 Novák Ondřej (S. Hořovice) 0 - 3
3 - 0 3 - 1 2 2.
3 Vaculík Stanislav ml. (S. Hudlice) 2 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Bednář Jiří (S. Králův Dvůr) 0 - 3 1 - 3 3 - 0
1 3.











Skupina 4









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Landa Miloslav (S. Hudlice)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Čepelák Vlad. st. (S. Hořovice) 0 - 3
3 - 0 3 - 1 2 2.
3 Trousil Petr (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Nový Jiří (S. Králův Dvůr) 0 - 3 1 - 3 3 - 0
1 3.











Skupina 5









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Kopřiva Tomáš (S. Králův Dvůr)
3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Kunc Petr (S. Žebrák) 2 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Bartůněk David (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Novák Michal (S. Hořovice) 0 - 3 0 - 3 3 - 0
1 3.











Skupina 6









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Hák Zdeněk (S. Králův Dvůr)
2 - 3 3 - 0 3 - 0 2 2.
2 Stehlík Jan ml. (S. Hudlice) 3 - 2
3 - 1 3 - 0 3 1.
3 Svoboda Jaromír (TJ Broumy) 0 - 3 1 - 3
1 - 3 0 4.
4 Sedláček Petr (S. Hořovice) 0 - 3 0 - 3 3 - 1
1 3.











Skupina 7









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Vajs Karel (S. Hudlice)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Zitta Přemysl (Sl. Lochovice) 0 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Kureš Milan (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Křikava Richard (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3 3 - 0
1 3.

































Tůma Pavel










Tůma Pavel






- - -











Tůma Pavel




Hák Zdeněk









Hák Zdeněk






Vajs Karel













Tůma Pavel


Kopřiva Tomáš









Kopřiva Tomáš






Lev Daniel











Drož Jan




Čepelák Vlad. st.









Drož Jan






Drož Jan















Tůma Pavel
Landa Miloslav









Landa Miloslav






Kraus František











Landa Miloslav




Stehlík Jan ml.









Novák Ondřej






Novák Ondřej













Dřevěný Petr


Kunc Petr









Zitta Přemysl






Zitta Přemysl











Dřevěný Petr




- - -









Dřevěný Petr






Dřevěný Petr





























Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mužů se pro rok 2012 stal Pavel Tůma.
























Čtyřhra muži








Počet přihlášených : 15 dvojic







Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).




























Landa - Dřevěný










Landa - Dřevěný






- - -











Landa - Dřevěný




Bartůněk - Trousil









Kunc - Zíma






Kunc - Zíma













Landa - Dřevěný


Novák O. - Novák S.









Novák O. - Novák S.






Křikava - Zelenka











Drož - Zitta




Dvořák - Svoboda









Drož - Zitta






Drož - Zitta















Landa - Dřevěný
Stehlík ml. - Vajs









Stehlík ml. - Vajs






Bednář - Kraus











Stehlík ml. - Vajs




Nový - Hák









Čepelák - Čepelák






Čepelák - Čepelák













Tůma - Kopřiva


Stehlík st. - Sklenář









Stehlík st. - Sklenář






Lev - Vaculík











Tůma - Kopřiva




Novák M. - Sedláček









Tůma - Kopřiva






Tůma - Kopřiva





























Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mužů se pro rok 2012 stali Miloslav Landa a Petr Dřevěný.






















Dvouhra dorostenci








Počet přihlášených : 9







Hrací systém: 3 skupiny po 3 - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),

do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.
















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Švamberk Jan (TJ Olešná)
0 - 3 2 - 3 0 3.

2 Sládek Robert (S. Králův Dvůr) 3 - 0
3 - 1 2 1.

3 Bláha Hynek (Sl. Lochovice) 3 - 2 1 - 3
1 2.












Skupina 2









P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí

1 Sedláček Petr (S. Hořovice)
3 - 1 3 - 0 2 1.

2 Trögler Šimon (S. Králův Dvůr) 1 - 3
3 - 1 1 2.

3 Vurm Radek (TJ Olešná) 0 - 3 1 - 3
0 3.












Skupina 3









P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí

1 Nam Hai Ngo (S. Hořovice)
0 - 3 1 - 3 0 3.

2 Břížďala Miroslav (S. Králův Dvůr) 3 - 0
2 - 3 1 2.

3 Vaculík Stanislav ml. (S. Hudlice) 3 - 1 3 - 2
2 1.























Sedláček Petr









Sedláček Petr






------











Sedláček Petr




Trögler Šimon

3 - 1






Vaculík Stanislav ml.






Vaculík Stanislav ml. 3 - 0












Břížďala Miroslav


Břížďala Miroslav









Břížďala Miroslav






Bláha Hynek 3 - 2










Břížďala Miroslav




------

3 - 0






Sládek Robert






Sládek Robert


















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře dorostenců se pro rok 2012 stal Miroslav Břížďala.























Čtyřhra dorostenci








Počet přihlášených : 4 dvojice







Hrací systém: 1 skupina - každý s každým

















P. č. Jméno 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Břížďala - Sládek
3 - 0 3 - 2 3 - 0 3 1.
2 Švamberk - Vurm 0 -3
0 - 3 0 - 3 0 4.
3 Vaculík - Bláha 2 - 3 3 - 0
2 - 3 1 3.
4 Sedláček - Nam Hai Ngo 0 - 3 3 - 0 3 - 2
2 2.











Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře dorostenců se pro rok 2012 stali Miroslav Břížďala a Robert Sládek.






















Dvouhra starší žáci








Počet přihlášených : 7







Hrací systém: 2 skupiny po 3 a 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.
















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Novák Michal (S. Hořovice)
3 - 0 3 - 0 3 - 1 3 1.
2 Sedláček Miroslav (S. Hořovice) 0 - 3
0 - 3 0 - 3 0 4.
3 Bartůněk David (S. Hudlice) 0 - 3 3 - 0
3 - 1 2 2.
4 Vrecion Jiří (S. Králův Dvůr) 1 - 3 3 - 0 1 - 3
1 3.











Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Nykl Zdeněk (S. Hořovice)
3 - 0 3 - 0 2 1.

2 Nejedlý Michal (S. Hořovice) 0 - 3
0 - 3 0 3.

3 Trousil Petr (S. Hudlice) 0 - 3 3 - 0
1 2.























Novák Michal






























Novák Michal







3 - 0

















Trousil Petr












Novák Michal



Bartůněk David

3 - 0


























Nykl Zdeněk







3 - 0
















Nykl Zdeněk


















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře starších žáků se pro rok 2012 stal Michal Novák.























Čtyřhra starší žáci








Počet přihlášených : 3 dvojice







Hrací systém: 1 skupina - každý s každým

















P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí

1 Bartůněk - Trousil
3 - 0 1 - 3 1 2.

2 Nejedlý - Sedláček M. 0 - 3
0 - 3 0 3.

3 Novák M. - Nykl 3 - 1 3 - 0
2 1.












Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře starších žáků se pro rok 2012 stali Michal Novák a Zdeněk Nykl.






















Dvouhra mladší žáci







Počet přihlášených : 9







Hrací systém: 3 skupiny po 3 - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),

do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.
















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Fischer Lukáš (TJ Olešná)
3 - 0 3 - 0 2 1.

2 Flieger Vítek (S. Hořovice) 0 - 3
3 - 0 1 2.

3 Průša Filip (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3
0 3.












Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Herman Miloš (TJ Olešná)
3 - 0 3 - 1 2 1.

2 Šlosar Vojtěch (S. Žebrák) 0 - 3
0 - 3 0 3.

3 Urbánek Jonáš (TJ Olešná) 1 - 3 3 - 0
1 2.












Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Jirkovský Antonín (Sl. Lochovice)
0 - 3 0 - 3 0 3.

2 Kratochvíl Matěj (S. Hořovice) 3 - 0
0 - 3 1 2.

3 Vaculík Jindřich (S. Hudlice) 3 - 0 3 - 0
2 1.























Fischer Lukáš










Fischer Lukáš






------











Fischer Lukáš




Urbánek Jonáš

3 - 0






Vaculík Jindřich






Vaculík Jindřich 3 - 2












Fischer Lukáš


Kratochvíl Matěj



3 - 0




Flieger Vítek






Flieger Vítek 3 - 1










Herman Miloš




------

3 - 0






Herman Miloš






Herman Miloš


















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mladších žáků se pro rok 2012 stal Lukáš Fischer.























Čtyřhra mladší žáci








Počet přihlášených : 4 dvojice







Hrací systém: 1 skupina - každý s každým

















P. č. Jméno 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Fischer - Herman
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Urbánek - Vaculík J. 0 -3
3 - 0 2 - 3 1 3.
3 Šlosar - Průša 0 - 3 0 - 3
0 - 3 0 4.
4 Flieger - Kratochvíl 0 - 3 3 - 2 3 - 0
2 2.











Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mladších žáků se pro rok 2012 stali Lukáš Fischer a Miloš Herman.