Okresní přebor ve stolním tenise 2010          
      20. - 21. 11. 2010 - Hudlice          
                       
Dvouhra muži                    
Počet přihlášených : 36                    
Hrací systém: 9 skupin po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),        
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.                
                       
Skupina 1                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Vlček Jiří (S. Králův Dvůr)   3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Vajs Karel (TJ Broumy) 1 - 3   3 - 0 3 - 2 2 2.    
3 Vaculík Zdeněk (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3   3 - 1 1 3.    
4 Hubinger David (S. Hudlice) 0 - 3 2 - 3 1 - 3   0 4.    
                       
Skupina 2                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Zítek Patrik (Sl. Lochovice)   3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Mašek Josef (TJ Broumy) 1 - 3   3 - 1 3 - 0 2 2.    
3 Novák Ondřej (S. Hořovice) 0 - 3 1 - 3   3 - 0 1 3.    
4 Nový Jiří (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
Skupina 3                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Gruber Martin (S. Hudlice)   3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Kunc Petr (S. Žebrák) 2 - 3   3 - 1 3 - 1 2 2.    
3 Pergler Zbyněk (TJ Broumy) 0 - 3 1 - 3   3 - 1 1 3.    
4 Kraus František (Loko Zdice) 0 - 3 1 - 3 1 - 3   0 4.    
                       
Skupina 4                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Drož Jan (S. Hudlice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Čepelák Vlad. st. (S. Hořovice) 0 - 3   3 - 0 3 - 0 2 2.    
3 Červený Mojmír (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3   3 - 0 1 3.    
4 Zíma Radek (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
Skupina 5                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Landa Miloslav (S. Hudlice)   3 - 0 3 - 1 3 - 0 3 1.    
2 Bělohoubek Vlastimil (Loko Zdice) 0 - 3   3 - 2 3 - 0 2 2.    
3 Novák Stanislav (S. Hořovice) 1 - 3 2 - 3   3 - 0 1 3.    
4 Kureš Milan (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
Skupina 6                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Hubinger Lukáš (S. Hudlice)   3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Votava Martin (S. Králův Dvůr) 2 - 3   3 - 0 3 - 1 2 2.    
3 Dražan Jiří (Sl. Lochovice) 0 - 3 0 - 3   0 - 3 0 4.    
4 Kuksa Zdeněk (TJ Broumy) 0 - 3 1 - 3 3 - 0   1 3.    
                       
Skupina 7                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Kopřiva Tomáš (S. Králův Dvůr)   3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Stehlík Jan ml. (S. Hudlice) 1 - 3   3 - 0 3 - 0 2 2.    
3 Müller Martin (Sl. Lochovice) 0 - 3 0 - 3   2 - 3 0 4.    
4 Lev Daniel (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3 3 - 2   1 3.    
                       
Skupina 8                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Šulc Martin (S. Hudlice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Hák Zdeněk ml. (S. Králův Dvůr) 0 - 3   3 - 2 3 - 0 2 2.    
3 Čepelák Vlad. ml. (S. Hořovice) 0 - 3 2 - 3   3 - 0 1 3.    
4 Müller Jiří (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
Skupina 9                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Zitta Přemysl (Sl. Lochovice)   1 - 3 3 - 0 3 - 0 2 2.    
2 Roziňák Jan ml. (S. Králův Dvůr) 3 - 1   3 - 0 3 - 0 3 1.    
3 Dvořák Pavel (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3   0 - 3 0 4.    
4 Lev Leoš (S. Hudlice) 0 - 3 0 - 3 3 - 0   1 3.    
                       
                       
Vlček Jiří                    
    Vlček                
------                  
        Vlček            
Mašek Josef     3 - 1            
    Mašek                
Stehlík Jan ml. 3 - 2                
            Vlček        
Kunc Petr         3 - 1        
    Kunc                
-----                  
        Hubinger            
-----     3 - 1            
    Hubinger                
Hubinger Lukáš                  
                Vlček    
Šulc Martin                  
    Šulc                
-----                  
        Šulc            
-----     3 - 0            
    Bělohoubek                
Bělohoubek Vlastimil                  
            Drož        
Hák Zdeněk ml.         3 - 1        
    Hák                
-----                  
        Drož            
-----     3 - 2            
    Drož                
Drož Jan                  
                    Vlček
Gruber Martin                 3 - 1
    Gruber                
-----                  
        Gruber            
-----     3 - 1            
    Votava                
Votava Martin                  
            Landa        
Čepelák Vlad. st.         3 - 1        
    Čepelák                
-----                  
        Landa            
-----     3 - 0            
    Landa                
Landa Miloslav                  
                Zítek    
Kopřiva Tomáš             3 - 1    
    Kopřiva                
------                  
        Kopřiva            
------     3 - 1            
    Zitta                
Zitta Přemysl                  
            Zítek        
Roziňák Jan ml.         3 - 1        
    Vajs                
Vajs Karel 3 - 2                
        Zítek            
-----     3 - 0            
    Zítek                
Zítek Patrik                  
                       
                       
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mužů se pro rok 2010 stal Jiří Vlček.            
                       
                       
Čtyřhra muži                    
Počet přihlášených : 15 dvojic                  
Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).                
                       
                       
Kopřiva - Vlček                    
    Kopřiva - Vlček                
------                  
        Kopřiva - Vlček            
Kureš - Dvořák     3 - 0            
    Zíma - Kunc                
Zíma - Kunc 3 - 0                
            Kopřiva - Vlček        
Červený - Nový         3 - 1        
    Červený - Nový                
Lev D. - Lev L. 3 - 0                
        Zítek - Zitta            
Novák S. - Novák O.     3 - 0            
    Zítek - Zitta                
Zítek - Zitta 3 - 0                
                Kopřiva - Vlček    
Hák - Drož             3 - 1    
    Hák - Drož                
Kraus - Bělohlávek 3 - 2                
        Hák - Drož            
Roziňák - Votava     3 - 0            
    Roziňák - Votava                
Mašek - Vajs 3 - 1                
            Šulc - Hubinger        
Šulc - Hubinger         3 - 0        
    Šulc - Hubinger                
Pergler - Vaculík 3 - 0                
        Šulc - Hubinger            
Čepelák - Čepelák     3 - 2            
    Landa - Gruber                
Landa - Gruber 3 - 2                
                       
                       
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mužů se pro rok 2010 stali Tomáš Kopřiva a Jiří Vlček.        
                       
                       
Dvouhra dorostenci                    
Počet přihlášených : 5                    
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým                
                       
                       
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 5 Body Pořadí  
1 Stehlík Jan (S. Hudlice)   3 - 2 3 - 1 3 - 1 3 - 0 4 1.  
2 Kušmírek David (Sl. Lochovice) 2 - 3   0 - 3 2 - 3 3 - 2 1 4.  
3 Břížďala Miroslav (S. Králův Dvůr) 1 - 3 3 - 0   2 - 3 3 - 1 2 3.  
4 Křikava Richard (S. Králův Dvůr) 1 - 3 3 - 2 3 - 2   3 - 0 3 2.  
5 Tomek David (S. Králův Dvvůr)     0 - 3 2 - 3 1 - 3 0 - 3   0 5.  
                       
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře dorostenců se pro rok 2010 stal Jan Stehlík.          
                       
                       
Čtyřhra dorostenci                      
Počet přihlášených : 3 dvojice                  
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým                
                       
P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí      
1 Stehlík - Kušmírek   3 - 1 3 - 1 2 1.      
2 Křikava - Tomek 1 - 3   3 - 2 1 2.      
3 Břížďala - Sládek 1 - 3 2 - 3   0 3.      
                       
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře dorostenců se pro rok 2009 stali Jan Stehlík a David Kušmírek.        
                       
                       
Dvouhra starší žáci                    
Počet přihlášených : 12                    
Hrací systém: 3 skupiny po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),        
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.                
                       
Skupina 1                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Sládek Robert (S. Králův Dvůr)   1 - 3 3 - 0 3 - 1 2 1.    
2 Sedláček Petr (S. Hořovice) 3 - 1   2 - 3 2 - 3 1 4.    
3 Čonka Nikolas (Sl. Lochovice) 0 - 3 3 - 2   3 - 2 2 2.    
4 Spousta David (S. Žebrák) 1 - 3 3 - 2 2 - 3   1 3.    
                       
Skupina 2                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Čonka Patrik (Sl. Lochovice)   1 - 3 3 - 1 3 - 0 2 2.    
2 Šperlík Michal (S. Hořovice) 3 - 1   3 - 0 3 - 0 3 1.    
3 Vaculík Stanislav (S. Hudlice) 1 - 3 0 - 3   3 - 0 1 3.    
4 Kroka Jan (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
Skupina 3                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Folk Tomáš (S. Hořovice)   0 - 3 1 - 3 3 - 0 1 3.    
2 Lev Daniel (S. Hudlice) 3 - 0   3 - 1 3 - 0 3 1.    
3 Sarvaš Vilém (S. Králův Dvůr) 3 - 1 1 - 3   3 - 0 2 2.    
4 Cajthaml Jan (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3 0 - 3   0 4.    
                       
                       
Sládek                    
    Sládek                
------                    
        Sarvaš            
Čonka P.     3 - 0            
    Sarvaš                
Sarvaš 3 - 1                
            Sarvaš        
Lev         3 - 2        
    Lev                
Čonka N. 3 - 0                
        Lev            
-----     3 - 0            
    Šperlík                
Šperlík                  
                       
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře starších žáků se pro rok 2010 stal Vilém Sarvaš.          
                       
                       
Čtyřhra starší žáci                    
Počet přihlášených : 6 dvojic                  
Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).                
                       
Folk - Sedláček                    
    Folk - Sedláček                
-----                    
        Folk - Sedláček            
Lev - Vaculík     3 - 1            
    Čonka P. - Čonka N.                
Čonka P. - Čonka N. 3 - 1                
            Novák - Šperlík        
Cajthaml - Spousta         3 - 1        
    Kroka - Sarvaš                
Kroka - Sarvaš 3 - 1                
        Novák - Šperlík            
-----     3 - 0            
    Novák - Šperlík                
Novák - Šperlík                    
                       
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře starších žáků se pro rok 2010 stali Michal Šperlík a Michal Novák.        
                       
                       
Dvouhra mladší žáci                    
Počet přihlášených : 10                    
Hrací systém: 3 skupiny po 3 - 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),        
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.                
                       
Skupina 1                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí      
1 Novák Michal (S. Hořovice)   3 - 0 3 - 0 3 1.      
2 Mysík Tomáš (S. Králův Dvůr) 0 - 3   1 - 3 0 3.      
3 Rejzek Jan (Sl. Lochovice) 0 - 3 3 - 1   1 2.      
                       
Skupina 2                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Nykl Zdeněk (S. Hořovice)   3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.    
2 Trousil Petr (S. Hudlice) 0 - 3   3 - 0 0 - 3 1 3.    
3 Křikava Robert (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3   0 - 3 0 4.    
4 Bláha Hynek (Sl. Lochovice) 0 - 3 3 - 0 3 - 0   2 2.    
                       
Skupina 3                      
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí      
1 Bartůněk David (S. Hudlice)   3 - 0 3 - 0 2 1.      
2 Nejedlý Michal (S. Hořovice) 0 - 3   3 - 0 1 2.      
3 Paclt Marek (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3   0 3.      
                       
                       
Novák                    
    Novák                
-----                  
        Novák            
Bláha     3 - 0            
    Bláha                
Nejedlý 3 - 1                
            Novák        
Bartůněk         3 - 1        
    Rejzek                
Rejzek 3 - 0                
        Nykl            
-----     3 - 1            
    Nykl                
Nykl                  
                       
Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mladších žáků se pro rok 2010 stal Michal Novák.          
                       
                       
Čtyřhra mladší žáci                    
Počet přihlášených : 4 dvojice                  
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým                
                       
P. č. Jméno 1 2 3 4 Body Pořadí    
1 Nejedlý - Nykl   3 - 0 3 - 2 3 - 1 3 1.    
2 Mysík - Křikava 0 - 3   0 - 3 1 - 3 0 4.    
3 Bartůněk - Trousil 2 - 3 3 - 0   3 - 1 2 2.    
4 Bláha - Rejzek 1 - 3 3 - 1 1 - 3   1 3.    
                       
Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mladších žáků se pro rok 2010 stali Michal Nejedlý a Zdeněk Nykl.        
                       
                       
Dvouhra žákyně                    
Počet přihlášených : 3                    
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým                
                       
P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí      
1 Kotalíková Pavlína (S. Hořovice)   0 - 3 0 - 3 0 3.      
2 Landová Dominika (S. Hudlice) 3 - 0   0 - 3 1 2.      
3 Mašková Marie (TJ Broumy) 3 - 0 3 - 0   2 1.      
                       
Přebornicí okresu Beroun ve dvouhře žákyň se pro rok 2010 stala Marie Mašková.          
                       
                       
Smíšená čtyřhra žáci                    
Počet přihlášených : 3 dvojice                  
Hrací systém: 1 skupina - každý s každým                
                       
P. č. Jméno 1 2 3 Body Pořadí      
1 Novák - Mašková   3 - 0 3 - 1 2 1.      
2 Šperlík - Kotalíková 0 - 3   3 - 2 1 2.      
3 Vaculík - Landová 1 - 3 2 - 3   0 3.      
                       
Přeborníky okresu Beroun ve smíšené čtyřhře žáků se pro rok 2010 stali Michal Novák a Marie Mašková.