Okresní přebor ve stolním tenise 2009




21. - 22. 11. 2009 - Králův dvůr















Dvouhra muži








Počet přihlášených : 32







Hrací systém: 8 skupin po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Vlček Jiří (S. Králův Dvůr)
3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Zitta Přemysl (S. Lochovice) 1 - 3
3 - 1 3 - 0 2 2.
3 Mašek Josef (TJ Broumy) 0 - 3 1 - 3
3 - 0 1 3.
4 Hatina Petr (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3 0 - 3
0 4.











Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Řejha Pavel (S. Králův Dvůr)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Koros Zdeněk (S. Hořovice) 0 - 3
3 - 1 3 - 0 2 2.
3 Novák Ondřej (TJ Chaloupky) 0 - 3 1 - 3
3 - 0 1 3.
4 Kostečka Josef (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 0 - 3
0 4.











Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Landa Miloslav (S. Hudlice)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Dřevěný Pavel (S. Králův Dvůr) 0 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Nový Jiří (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3
1 - 3 0 4.
4 Vajs Karel (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 3 - 1
1 3.











Skupina 4









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Kopřiva Tomáš (S. Králův Dvůr)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Toráč Marek (S. Králův Dvůr) 0 - 3
3 - 1 3 - 0 2 2.
3 Novák Stanislav (TJ Chaloupky) 0 - 3 1 - 3
3 - 1 1 3.
4 Charvát Vojtěch (S. Nižbor) 0 - 3 0 - 3 1 - 3
0 4.











Skupina 5









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Rujder David (S. Králův Dvůr)
3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Šmíd Miroslav (S. Nižbor) 1 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Vacura Josef ml. (TJ Chaloupky) 0 - 3 0 - 3
3 - 1 1 3.
4 Zíma Radek (S. Žebrák) 0 - 3 0 - 3 1 - 3
0 4.











Skupina 6









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Hubinger Lukáš (S. Hudlice)
1 - 3 3 - 0 3 - 0 2 2.
2 Hák Zdeněk ml. (S. Králův Dvůr) 3 - 1
3 - 2 3 - 1 3 1.
3 Čepelák Vlad. ml. (S. Hořovice) 0 - 3 2 - 3
1 - 3 0 4.
4 Šín Jaroslav ml. (Loko Zdice) 0 - 3 1 - 3 3 - 1
1 3.











Skupina 7









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Roziňák Jan ml.(S. Králův Dvůr)
3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Kebrle Josef (S. Hořovice) 1 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Kozák Tomáš (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3
3 - 1 1 3.
4 Kureš Milan (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 1 - 3
0 4.











Skupina 8









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Kovanda Milan (S. Nižbor)
3 - 1 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Čepelák Vlad. st. (S. Hořovice) 1 - 3
3 - 0 3 - 0 2 2.
3 Červený Mojmír (S. Králův Dvůr) 0 - 3 0 - 3
2 - 3 0 4.
4 Vais Vladimír (TJ Broumy) 0 - 3 0 - 3 3 - 2
1 3.

































Vlček










Vlček






Toráč 3 - 0










Vlček




Kovanda

3 - 0






Kovanda






Dřevěný 3 - 1












Vlček


Rujder



3 - 0




Rujder






Zitta 3 - 1










Hubinger




Hubinger

3 - 1






Hubinger






Kopřiva 3 - 1














Řejha
Landa





3 - 2


Landa






Čepelák st. 3 - 0










Landa




Hák

3 - 1






Hák






Koros 3 - 2












Řejha


Roziňák



3 - 0




Roziňák






Šmíd 3 - 1










Řejha




Kebrle

3 - 1






Řejha






Řejha 3 - 0




























Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mužů se pro rok 2009 stal Pavel Řejha.
























Čtyřhra muži








Počet přihlášených : 14 dvojic






Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).




























Řejha - Vlček










Řejha - Vlček



















Řejha - Vlček




Novák S. - Novák O.









Novák S. - Novák O.






Zíma - Hatina













Řejha - Vlček


Toráč - Červený



3 - 1




Vacura ml. - Šín ml.






Vacura ml. - Šín ml.











Hák ml. - Roziňák ml.




Mašek - Vajs









Hák ml. - Roziňák ml.






Hák ml. - Roziňák ml.















Řejha - Vlček
Hubinger - Landa





3 - 1


Kebrle - Koros






Kebrle - Koros











Kovanda - Šmíd




Kovanda - Šmíd









Kovanda - Šmíd






Dřevěný - Zitta













Rujder - Kopřiva


Nový - Kozák



3 - 1












Čepelák m. -Čepelák s.











Rujder - Kopřiva















Rujder - Kopřiva






Rujder - Kopřiva





























Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mužů se pro rok 2009 stali Pavel Řejha a Jiří Vlček.























Dvouhra dorostenci








Počet přihlášených : 9








Hrací systém: 3 skupiny po 3 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Flíček Tomáš (S. Králův Dvůr)
3 - 1 3 - 0 3 1.

2 Stehlík Jan (S. Hudlice) 1 - 3
3 - 0 2 2.

3 Tomek David (S. Králův Dvvůr) 0 - 3 0 - 3
1 3.












Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Červený Mojmír (S. Králův Dvůr)
2 - 3 1 - 3 0 3.

2 Mrkvička Vojtěch (S. Králův Dvůr) 3 - 2
0 - 3 1 2.

3 Vajs Karel (TJ Broumy) 3 - 1 3 - 0
2 1.












Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 Body Pořadí

1 Novák Ondřej (TJ Chaloupky)
3 - 1 3 - 1 2 1.

2 Křikava Richard (S. Králův Dvůr) 1 - 3
0 - 3 0 3.

3 Toráč Marek (S. Králův Dvůr) 1 - 3 3 - 0
1 2.























Flíček










Flíček




















Flíček




Toráč

3 - 0






Vajs






Vajs 3 - 1












Flíček


Stehlík



3 - 0




Stehlík






Mrkvička 3 - 0










Stehlík







3 - 1






Novák






Novák



















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře dorostenců se pro rok 2009 stal Tomáš Flíček.























Čtyřhra dorostenci








Počet přihlášených : 5 dvojic







Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).



























Flíček - Toráč










Flíček - Toráč




















Flíček - Toráč







3 - 0






Křikava - Tomek






Křikava - Tomek













Flíček - Toráč


Novák O. - Stehlík



3 - 2




Novák O. - Stehlík






Vajs - Novák A. 3 - 1










Novák O. - Stehlík







3 - 0






Červený - Mrkvička






Červený - Mrkvička



















Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře dorostenců se pro rok 2009 stali Tomáš Flíček a Marek Toráč.






















Dvouhra starší žáci








Počet přihlášených : 12







Hrací systém: 3 skupiny po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.
















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Folk Tomáš (S. Hořovice)
3 - 2 1 - 3 3 - 0 2 2.
2 Bárta Michal (S. Lochovice) 2 - 3
2 - 3 3 - 0 1 3.
3 Gärtner Jan (S. Králův Dvůr) 3 - 1 3 - 2
3 - 0 3 1.
4 Vurm Radek (TJ Olešná) 0 - 3 0 - 3 0 - 3
0 4.











Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Sládek Robert (S. Králův Dvůr)
3 - 0 3 - 2 3 - 0 3 1.
2 Cajthaml Pavel (S. Žebrák) 0 - 3
1 - 3 1 - 3 0 4.
3 Švamberk Jan (TJ Olešná) 2 - 3 3 - 1
3 - 0 2 2.
4 Anýž Martin (S. Hořovice) 0 - 3 3 - 1 0 - 3
1 3.











Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Břížďala Miroslav (S. Králův Dvůr)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Novák Aleš (TJ Broumy) 0 - 3
0 - 3 1 - 3 0 4.
3 Trögler Šimon (S. Králův Dvůr) 0 - 3 3 - 0
3 - 2 2 2.
4 Čonka Patrik (S. Lochovice) 0 - 3 3 - 1 2 - 3
1 3.






















Sládek










Sládek




















Sládek




Folk

3 - 1






Trögler






Trögler 3 - 0












Břížďala


Gärtner



3 - 0




Gärtner



















Břížďala




Švamberk

3 - 0






Břížďala






Břížďala 3 - 0

















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře starších žáků se pro rok 2009 stal Miroslav Břížďala.






















Čtyřhra starší žáci








Počet přihlášených : 5 dvojic







Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).

















Sládek - Břížďala










Sládek - Břížďala




















Sládek - Břížďala




Švamberk - Vurm

3 - 2






Švamberk - Vurm






Bárta - Čonka 3 - 0












Sládek - Břížďala


Gärtner - Trögler



3 - 1




Gärtner - Trögler



















Gärtner - Trögler







3 - 1






Folk - Anýž






Folk - Anýž



















Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře starších žáků se pro rok 2009 stali Robert Sládek a Miroslav Břížďala.






















Dvouhra mladší žáci








Počet přihlášených : 16







Hrací systém: 4 skupiny po 4 hráčích - každý s každým, následovala vylučovací část (na jednu porážku),
do které postupovali nejlepší 2 hráči z každé skupiny.















Skupina 1









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Novák Michal (S. Hořovice)
3 - 0 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Vaníček Richard (S. Hořovice) 0 - 3
2 - 3 1 - 3 0 4.
3 Trousil Petr (S. Hudlice) 0 - 3 3 - 2
1 - 3 1 3.
4 Spousta David (S. Žebrák) 0 - 3 3 - 1 3 - 1
2 2.











Skupina 2









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Sarvaš Vilém (S. Králův Dvůr)
3 - 2 3 - 0 3 - 0 3 1.
2 Sedláček Petr (S. Hořovice) 2 - 3
3 - 1 3 - 1 2 2.
3 Velvarský Jiří (TJ Olešná) 0 - 3 1 - 3
3 - 0 1 3.
4 Bláha Ondřej (S. Hořovice) 0 - 3 1 - 3 0 - 3
0 4.











Skupina 3









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Šperlík Michal (S. Hořovice)
3 - 0 2 - 3 3 - 0 2 1.
2 Bartůněk David (S. Hudlice) 0 - 3
3 - 2 3 - 0 2 3.
3 Velvarský Jan (TJ Olešná) 3 - 2 2 - 3
3 - 2 2 2.
4 Šlehofer Kristián (S. Hořovice) 0 - 3 0 - 3 2 - 3
0 4.











Skupina 4









P. č. Jméno, oddíl 1 2 3 4 Body Pořadí
1 Vaculík Stanislav (S. Hudlice)
2 - 3 3 - 0 3 - 1 2 2.
2 Nykl Zdeněk (S. Hořovice) 3 - 2
3 - 0 3 - 0 3 1.
3 Čonka Nikolas (S. Lochovice) 0 - 3 0 - 3
3 - 0 1 3.
4 Cajthaml Jan (S. Žebrák) 1 - 3 0 - 3 0 - 3
0 4.






















Novák










Novák






Velvarský Jan 3 - 1










Novák




Sedláček

3 - 1






Sedláček






Nykl 3 - 1












Novák


Šperlík



3 - 1




Šperlík






Spousta 3 - 0










Sarvaš




Vaculík

3 - 0






Sarvaš






Sarvaš 3 - 2

















Přeborníkem okresu Beroun ve dvouhře mladších žáků se pro rok 2009 stal Michal Novák.























Čtyřhra starší žáci








Počet přihlášených : 8 dvojic







Hrací systém: vylučovací (na jednu porážku).

















Novák - Šperlík










Novák - Šperlík






Čonka - Bláha 3 - 0










Novák - Šperlík




Spousta - Cajthaml

3 - 2






Bartůněk - Trousil






Bartůněk - Trousil 3 - 1












Sarvaš - Vaculík


Nykl - Sedláček



3 - 1




Nykl - Sedláček






Velvarský - Velvarský 3 - 1










Sarvaš - Vaculík




Vaníček - Šlehofer

3 - 0






Sarvaš - Vaculík






Sarvaš - Vaculík 3 - 0

















Přeborníky okresu Beroun ve čtyřhře mladších žáků se pro rok 2009 stali Vilém Sarvaš a Stanislav Vaculík.