Dne 26.12.2018 proběhl v Broumské tělocvičně  25. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenisu.

Po delší odmlce a na žádost některých oddílů i jednotlivců jej uspořádal oddíl stolního tenisu Broumy ve spolupráci s RSST Beroun.

Zůčastnilo se ho 43 hráčů hlavně z Berounského okresu ale také hráči z Kladna, Čenkova, Prahy Vršovic, Příbrami, Chraštic, Rakovníka, Benešova i jeden hráč hrající v Německu,

Turnaj byl otevřený ale jde o to hlavně se sejít, zahrát si s jinými hráči, popovídat si a dobře se najíst. A myslím, že se to všechno povedlo, protože na turnaj byly kladná hodnocení.

V jednotlivcích byly hráči oceněni do 8 místa.

Na prvním místě se umístnil Tomáš Voříšek hrajíci v Německu, na druhém místě Jiří Lédl z Rakovníka, na třetím místě Karel Vajs z Hudlic.

Byly vyhlášeny i čtyřhry.  Přihlásilo se 17 dvojic.

Tam vyhrála turnaj dvojce: domácí Martin Rosa s hořovickým Josefem Růžičkou, Druzí byli Jaroslav Dohnal a Jiří Šturc, oba z Benešova, a na třetím místě, kde byly vyhlášeny dvě ceny, skončili  domácí hráči Josef Mašek s Hynkem Bláhou, a Tomáš Voříšek hrající v Německu a Kladenský Martin Krous.

Chtěl bych ale také poděkovat sponzorům, Broumské škole a všem organizátorům turnaje za zdárný průběh. A nesmím ani zapomenout na poděkování všem zůčastněným hráčům, o které hlavně šlo.

Pro případné podrobnější údaje se můžete zeptat na telefonu nebo e-mailu V.Vaise, které najdete na stránkách RSST Beroun.

 

Vais Vladimír